Етнофестиваль "ЗБЕРЕМОСЯ, РОДЕ!"
#ETHNO #fest #Ukraine #Poltava

Учаник фестивалю "Зберемося, Роде!" 2017-го року гурт "OT VINTA"

  

OT VINTA 

Навіть закоренілі сноби та зануди не всидять під їхні бойовики «Дарма я наївся цибулі», «Рок-н-рол для черепах», «Бабина тумба», «Дриґ-тин-димба», «Кобила», «Накурила Баба Журавля». OT VINTA – український гурт, в якого є прихильники по всьому світу, від Японії до Голландії.

Секрет їх успіху простий: фірмовий стиль «укр-а-біллі», драйв, гумор та купа позитивної енергії. Цей коктейль жодного не лишає байдужим! А почалося все 1994 року, коли Юрій Журавель здійснив свою давню мрію – зібрав гурт. Троє молодих людей з Рівного з коками та контрабасом вирішили співати українською мовою, ламаючи правила та канони традиційного рок-а-біллі. Це одразу ж виділило їх на тлі інших гуртів цього напрямку, проте на перших порах завдавало чимало проблем. Але невдовзі колорит групи допоміг подолати існуючі в той час стереотипи, а її стиль, що не вписувався в рамки класичного рок-а-біллі, отримав назву «укр-а-біллі». В ньому OT VINTA замість звичного кантрі сміливо почали використовувати український фольк. До того ж зовнішній вигляд, поведінка на сцені, костюми та ексклюзивний електро- КОЗАБАС (український народний інструмент) додали оригінальності і сплутати їх з якимось іншим гуртом стало просто неможливо. Це перший випадок використання електричного козабасу взагалі, та у рок-музиці зокрема.

Розпочавши активно гастролювати з кінця 90-х, OT VINTA не збавляють обертів. Без їхньої участі не обходиться жоден великий фестиваль в Україні: «Нівроку», «Рок Січ», «Підкамінь», «Славське Рок», «Захід», «Бандерштат» та інші. В останні роки OT VINTA також є частими гостями в Європі – украбілли грали в Словаччині на фесті Hodokvas, в Голандії на Zwarte Cross Fest, Lowlands, були хедлайнерами Visagino Country в Литві та Campus Fest в Німеччині, а в Польщі стали єдиним представником від України на одному із найбільших міжнародних фестивалів Європи - "Sopot ТOP OF THE TOP" в 2012 році. На "Sopot ТOP OF THE TOP" OT VINTA представили свій хіт про велосипед Україна - "У мене між ногами Україна" з альбому «Потом і кров'ю».

Природжені актори та шоумени (всі учасники групи до того як взяти в руки інструменти були акторами дитячого театру), «гвинти» відомі не тільки як музиканти. OT VINTA також грають в театрі. Вистава «Свинарі», в якій вони берали участь всім складом, отримала міжнародну премію ЛіхтArt 2010. Влітку цього ж року OT VINTA взяли участь в першому українському Red Bull Flugtag. Політ їхнього екіпажу на черепасі власного дизайну та виробництва став родзинкою Дня шалених польотів в Києві і потрапив до новин австралійського телеканалу TEN. Отаннім часом гурт відкриває для себе нові континенти і активно гастролює на території США, Канади та Ізраїлю.

Дискографія: 

Кліпи: «Не мала баба клопоту…» (2002), «Дарма я наївся цибулі» (2006), «Опля- картопля» (2006), «Попереду» (2007), «Бабина тумба» (2008), «Пісня конвалій» (2009), «Не піду» (2010), «Люблю» (2010) , «Накурила баба журавля» (2012), «У полі край села»(2014), «Кохайтесь, чорноброві»(2015), «Hells Bells»(2015), «Наші хлопці на війні»(2016), «Ми Коло» (2016)

Склад:

 

 

 

 

Copyright 2017. Create by D-Art Studio. All rights reserved.