Етнофестиваль "ЗБЕРЕМОСЯ, РОДЕ!"
#ETHNO #fest #Ukraine #Poltava

Учаник фестивалю "Зберемося, Роде!" 2017-го року гурт «Онейроїд»

Ми - гурт «Онейроїд». Полтава. Гурту 24 роки. Ми достатньо відомі на сході України. Це професійні музиканти. 

Стиль – фолк-панк-альтернатива з елементами блюзової психоделіки 

Гурт "Онейроїд" був створений 2-ма полтавськими лікарями, які грали альтернативний панк. Сама назва гурту - медичний термін (з грец. oneyros – сон; oneyroid – подібний до сну) – змінений стан свідомості з напливом сновидних візій, фантастичних переживань, по-простому – «сон наяву». 
Музика гурту цілком відповідає цьому визначенню - в даний момент це суміш різноманітних стильових течій від панк-року до фолк-блюзу. 

У складі 8 музикантів (2 вокала, гітара, труба-флейти, тромбон, бас-гітара, барабани, клавішні) 
Група ніколи не залишала байдужою свою публіку, музиканти реально створюють магічний простір, справжній шаманізм і реально психоделічний стан. Всі тексти – це поезії полтавського поета Анатолія Воліка. Група має 5 номерних альбомів, в саме зараз завершує запис ще одного і працює над новим тріп-хоп-рок-фолковим "Паливо". 
 
ONEYROID грав на багатьох фестах, серед яких Славське рок, Рок-булава, Мазепа-фест, Рок-н-Болл, Рок-Удар, Червона рута, Тарас Бульба, Бандерштат, Бережів бандур Фест, Woodstock UA та інших. В найвідоміших клубах Києва, Харківа, Львова etc. Вирушав до місця проведення воєнних дій з благодійними концертами для українських бійців Маріуполької, Луганської, Донецької областей.
 
Copyright 2017. Create by D-Art Studio. All rights reserved.