Етнофестиваль "ЗБЕРЕМОСЯ, РОДЕ!"
#ETHNO #fest #Ukraine #Poltava

Учасники фестивалю "Зберемося, Роде!" 2017-го року позитивні "Друже Музико"


Формація патріотичного позитиву? Саме так!
"ДРУЖЕ МУЗИКО" – не просто музичний гурт, а справжня формація патріотичного позитиву! Спитаєте, що воно таке? 

"У це поняття вкладаємо душу, віру та любов. Це – наше рішення всіх проблем. Віримо, що тільки патріотичний позитив дасть можливість нашій країні розквітнути і розібратися з усіма проблемами, тільки патріоти, які позитивно мислять, можуть підняти Україну до висот у всіх галузях", - пояснює фронтмен формації Максим Трубніков. 

Дослухаючись до пісень "ДРУЖЕ МУЗИКО", можна поринути за обрій етно-блюз-року, - стилю, в основі котрого лежить українська мелодика, драйвовість року і ніжність блюзу водночас. Таке поєднання дарує відчуття гармонійності, і не лише самим музикантам, а насамперед слухачам. Співанки формації патріотичного позитиву до смаку тим, хто любить українське і заради своєї любові готовий на героїчні вчинки. Певно, тому серед публіки музичної ватаги "ДРУЖЕ МУЗИКО" немає вікового обмеження – під ритми етно-блюз-року танцюють і підспівають від малечі до статечних. А позаяк у всі свої співанки формація вкладає зерня притчевості і мудрості, повчання та життєвої настанови, спрямовані на рідну націю, то український люд чує мелодію і відчуває слова серцем!

І що б не виконувала формація патріотичного позитиву "ДРУЖЕ МУЗИКО" - пісні власного написання, адаптації-обробки народних співанок або давні українські пісенні скарби – все це пронизано любов'ю до рідного, так що позитивна енергетика наповнює душі слухача по самі вінця. 

Будь з нами, будь українцем!

 

 

Copyright 2017. Create by D-Art Studio. All rights reserved.