Етнофестиваль "ЗБЕРЕМОСЯ, РОДЕ!"
#ETHNO #fest #Ukraine #Poltava

Учансик фестивалю "Зберемося, Роде!" 2017-го року заслужений ансамбль пісні і танцю України ім. В. Міщенка «Лтава»

   «Пісня і танець – це два крила, які підносять до неба, це бурхливий потік, що несе за обрії наші почуття, це велична мить єднання з прекрасним, що хвилює і бентежить душу». З таким настроєм і під таким девізом вже 60 років дарує глядачеві своє мистецтво колектив «золотого фонду» ПМБК - заслужений ансамбль пісні і танцю України «Лтава» ім. В. Міщенка.

 Далеко за межами України знають, цінують і люблять Заслужений ансамбль пісні і танцю України ім. В. Міщенка «Лтава» Полтавського міського Будинку культури, створений понад 60 років тому. Ансамбль «Лтава» є  не тільки шанувальником і виконавцем народної пісні, танцю, народженого на землі полтавській, а й своєрідною кваліфікованою експедицією у світ старовинних, незаписаних пісень.

  Разом з піснями злітає вгору й художній колектив, який виконує ці пісні. Вже в 1960 році ансамблю „Лтава” присвоєно звання Народного, а в 1967 році за високу професійну майстерність, високий художній рівень виконання, а також за пропаганду кращих зразків самодіяльного мистецтва колективу було присвоєно почесне звання „Заслужений”.

 

Copyright 2017. Create by D-Art Studio. All rights reserved.