Етнофестиваль "ЗБЕРЕМОСЯ, РОДЕ!"
#ETHNO #fest #Ukraine #Poltava

Брати Гадюкіни - ЖИВІ ЛЕГЕНДИ УКРАЇНСЬКОГО РОК-Н-РОЛЛУ

 

Зустрічайте легендарний український рок-гурт, творчість якого стала фундаментальною для багатьох поколінь музикантів та слухачів. Львівські розбишаки - «Брати Гадюкіни».

 

Стиль гурту можна охарактеризувати як суміш панку, блюзу, реґі, фольку, рок-н-ролу з неперевершеним галицьким колоритом, тотальним стьобом, що і робить «Гадів» родзинкою української рок- сцени.

Музиканти мають в своєму арсеналі 5 студійних альбомів, 4 концертних альбоми та 2 збірки хітів, серед яких «Файне місто Тернопіль», «Наркомани на городі», «117 стаття», «Жовті стрічки», «Карпати програли в футбол» та багато інших.

Гурт займає тверду і чітку громадянську позицію, що підтверджується поїздками на підтримку нового альбому «Made in Ukraine» в зону бойових дій на Сході України та збором коштів на допомогу постраждалим в зоні АТО, переселенцям і пораненим. 

Цього року «Брати Гадюкіни»  отримали  спеціальну нагороду Національної музичної премії YUNA «За особливі досягнення», яка вручається артистам, чий вплив на українську музику значущий і незаперечний.

 

Copyright 2017. Create by D-Art Studio. All rights reserved.