Етнофестиваль "ЗБЕРЕМОСЯ, РОДЕ!"
#ETHNO #fest #Ukraine #Poltava

Партнер фіналу відбору учасників на фестиваль "Зберемося, Роде!'18" ТМ "Диканське

Партнер фіналу відбору учасників на фестиваль

 У 2009 році поблизу підприємства ТОВ «Інверт», що випускає кондитерські вироби, розпочато будівництво борошномельного комплексу, насамперед для забезпечення вже існуючого кондитерського виробництва власною сировиною, а також для реалізації населенню та оптовим покупцям продукції власного виробництва. Для будівництва потужностей виробництва було обрано майданчик колишньої Диканської автоколони, яка на той час не працювала. У ході подальших робіт проведено повну реконструкцію будівель, які були частково придатні для подальшої експлуатації. Одночасно з цим зводилися нові виробничі і складські приміщення, адміністративний корпус, встановлено сучасне борошномельне обладнання турецького виробництва.

На даний час ТОВ «ДиканькаМлин» – сучасне, автоматизоване підприємство, яке працює у стабільному режимі та виготовляє високоякісну продукцію.

Досвідчена команда менеджерів проводить закупівлю зерна для подальшої переробки. Зерно для помолу заговляється тільки високоякісне, екологічно чисте та безпечне, що дозволяє отримувати продукцію з найкращими показниками. Кваліфікований персонал  на виробництві проводить повний цикл технохімічного та технологічного контролю від зберігання та очистки зерна до переробки та формування готової продукції за класифікацією з подальшим зберіганням та відвантаженням кінцевому споживачу.

В процесі виробництва ми враховуємо властивості різних класів зерна і завдяки цьому  формуємо якість пшеничного борошна. Складання кожної помольної партії проходить шляхом ретельного підбору і змішування в певних пропорціях різних класів зерна з різними природними властивостями, в результаті отримуємо борошно, яке за своїми технологічними та хлібопекарськими властивостями задовольняє потреби кінцевого споживача. 

Головна перевага нашої продукції є натуральність, біологічна цінність, якість та безпечність.

Менеджер завжди допоможе підібрати продукцію з необхідними параметрами, зробити замовлення, запропонує найбільш вигідні умови поставки, дасть відповідь на питання і забезпечить доставку продукції в необхідні терміни. Маючи свій автопарк відділ збуту підприємства завжди готовий здійснити доставку продукції у будь – який регіон України.

 

 

 

Copyright 2017. Create by D-Art Studio. All rights reserved.