Етнофестиваль "ЗБЕРЕМОСЯ, РОДЕ!"
#ETHNO #fest #Ukraine #Poltava

Генеральний партнер фестивалю "Зберемося, Роде!" 2017 року ПАТ "«Полтавський автоагрегатний завод»" група КрАЗ

Генеральний партнер фестивалю

ПАТ "«Полтавський автоагрегатний завод»", заснований 1 грудня 1945 року як ремонтне підприємство сільськогосподарської техніки, сьогодні є високотехнологічним, сучасним машинобудівним підприємством з виробництва складної гальмівної апаратури для великовантажних автомобілів.

На сьогоднішній день це єдине в Україні і одне з найбільших в СНД спеціалізоване підприємство з виробництва гальмівної апаратури, призначеної для вантажних автомобілів типу КрАЗ, КамАЗ, МАЗ, БелАЗ, причепів і напівпричепів, автобусів, тролейбусів і спеціальної автотехніки. Також освоєно ряд апаратів гальмівного обладнання залізничного рухомого складу.

Крім того, керуючись у своїй роботі принципами диверсифікації виробництва, завод виробляє товари народного споживання (м'ясорубки, кухонні комбайни, соковижималки, пельменниці), які на сьогоднішній день користуються великим попитом і знаходять своє коло покупців не тільки в Україні, але і в Росії, Німеччині , Румунії, Казахстані, Молдові та інших країнах. 
Завод заслужив визнання і повагу в Україні, країнах СНД і Прибалтики, і в далекому зарубіжжі - Китаї, Болгарії, Франції, Німеччини, Австрії, Великобританії, США, Швейцарії, Греції, Туреччини, Польщі, Румунії та Аргентині. Завод контактує з представниками понад 40 країн світу. 

Підприємство має ряд нагород і знаків пошани, постійно робить кроки для набуття нових підтверджень лідерства в своїй галузі. Деякими з останніх таких нагород є ряд дипломів, виданих за результатами підведення підсумків рейтингових програм - серед них дипломи «За впровадження інноваційних технологій» і «За розвиток економіки»..

За результатами підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу«Кращий вітчизняний товар 2007 року», Полтавський автоагрегатний завод переміг в номінації «Виробництво продукції машинобудування та металообробки» і завоював золоту медаль і диплом-сертифікат кращого вітчизняного товару 2007 року в цій номінації. Нагорода була вручена представниками Державного управління справами Президента України.

За підсумками 2010 року Полтавський автоагрегатний завод завоював, згідно даних, наданих державними органами статистики України, звання «Лідер галузі 2010»..

У 2014 році, згідно з результатами економічних рейтингів «Експортер року» та «Імпортер року», що грунтуються на даних Державних органів статистики України, Полтавський автоагрегатний завод посів друге місце (золото), за сумарним балом, в сфері машинобудування, в номінації - «Машини, обладнання та механічні пристрої та їх частини.

Продукція ПАТ "«ПААЗ» " сертифікована в українській національній системі сертифікації УкрСЕПРО і в російській національній системі сертифікації ГОСТ РФ.

В рамках програми сертифікації системи менеджменту якості (СМЯ) ПАТ «ПААЗ» отримав від УкрСЕПРО сертифікат відповідності вимогам ДСТУ ISO 9001-2009 № UA 2.003.07921-13 від 05.06.2013 та сертифікат ISO / TS 16949: 2009 (рег. № 12 111 46564 IATF 0173324) терміном дії на три роки, виданий органом по сертифікації компанії TUV SUD Management ServiceGmbH.

Завод має лабораторію для випробування гальмівної апаратури, акредитовану Держстандартом України на право проведення сертифікаційних випробувань, на стендах якої постійно контролюється якість випущених апаратів.

 

З метою наближення до зарубіжного клієнту і максимального задоволення його побажань, у підприємствапідприємства активно функціонує і постійно розширюється мережа наших представників в країнах СНД. На даний момент вони є в Москві, Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді, Набережних Челнах, Єкатеринбурзі, Челябінську, Ярославлі, Мінську, Вільнюсі, Каунасі, Кишиневі, Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові та інших містах СНД.

Ми дуже уважно ставимося до запитів наших клієнтів і будуємо свої відносини з ними на основі взаємних інтересів і врахування можливостей клієнта. 

Полтавському автоагрегатному заводу зараз доводиться працювати в жорстких умовах в тому відношенні, що кожен наш споживач пред'являє все більш високі вимоги, які відповідають міжнародним стандартам. Все більш відкритою стає наша країна для роботи з закордонними партнерами, а це дає не тільки позитивний ефект. В даний час на ринок України, йде потік дешевих, але неякісних виробів. Протистояти цьому складно. Але шукати легких шляхів - це значить здатися, втратити себе і свої ідеали. Тому для того, щоб Полтавський автоагрегатний завод зберіг своє міцне положення на ринку, йому необхідно витримати жорсткий стиль в конкурентній боротьбі. А це значить - мати чіткі цілі, ясно бачити своє майбутнє і свою місію, цінності, що відповідають інтересам клієнтів і проводити на їх основі роботи по підвищенню конкурентоспроможності та збільшення прибутку.

Це визначає, перш за все, курс на інновації за рахунок зароблених коштів, активне проведення розробок і впровадження у виробництво нових виробів, вдосконалення технологій і введення в експлуатацію сучасного обладнання, навчання і підготовку молодих кадрів.

Я вірю в гідне майбутнє Полтавського автоагрегатного заводу і в його здатність утримати свої високі позиції, завойовані нелегким шляхом багаторічної роботи. Я бажаю йому процвітання і досягнення нових вершин.

Генеральний директор 
ПАТ "ПААЗ"                                                                          А.П. Литовченко 
 

Copyright 2017. Create by D-Art Studio. All rights reserved.