Етнофестиваль "ЗБЕРЕМОСЯ, РОДЕ!"
#ETHNO #fest #Ukraine #Poltava

Генеральний партнер фестивалю "Зберемося, Роде!" ТОВ «Хорольський завод дитячих продуктів харчування»

Генеральний партнер фестивалю

ТОВ «Хорольський завод дитячих продуктів харчування» - єдине підприємство-виробник дитячого і спеціального харчування в Україні, що спеціалізується на продукції для малюків з перших днів життя (сухі молочні суміші та каші, сухе молоко, вершкове масло, питна вода).

Продукція заводу випускається під торговими марками «Малиш» (суха молочна суміш з додаванням зернових, вода питна негазована), «Малютка» (суха молочна суміш), «Малютка premium» (суха молочна суміш з пребіотиками та нуклеотидами, суха суміш з пребіотиками та нуклеотидами на молочно-зерновій основі), «Малышка» (суха молочна суміш з борошном зернових), «Хорол» (вершкове масло).

Ключовою перевагою вітчизняного виробника в процесі виготовлення харчування для найвибагливіших споживачів залишається пастеризація, а значить - чистота продукту без втрати його цінності. Саме пастеризація (теплова обробка в межах 87-95 ° С) дозволяє знищити хвороботворні мікроорганізми, зокрема неспороутворюючі патогенні бактерії, одночасно максимально зберігаючи біологічну цінність і смакові якості продукту.

Усі представники лінійки сумішей заводу виготовлено виключно зі свіжого молока, додатково збагачено необхідними вітамінами, мікро-і макроелементами та біологічно-цінними компонентами. Згідно Закону України «Про дитяче харчування» у продукції відсутні штучні ароматизатори, барвники, консерванти, пестициди, солі важких металів, радіонукліди, стабілізатори, підсилювачі смаку та аромату, пальмовий стеарин, продукти гідрогенізації олій (маргарину, спреду), бавовняної олії та олії з кунжуту, суміші спецій та прянощів, до складу яких входять незареєстровані або заборонені до використання у виробництві дитячого харчування харчові добавки та інші шкідливі речовини.

Продукція заводу відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2009 та НАССР, що підтверджено сертифікатами Міжнародної системи управління безпечністю та якістю харчових продуктів,  і сертифікована відповідно до вимог українського законодавства. Нормативна документація розроблена і погоджена спеціалістами Інституту гігієни та медичної екології ім. О.М. Мерзєєва НАМН України й перевірена Всеукраїнським державним науково-виробничим центром стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів «Укрметртестстандарт».

Філософія підприємства побудована на одному із найважливіших принципів - жити і працювати в ім'я загального блага. Саме це переконання вже 45 років поспіль  формує цілі та цінності, стиль спілкування і спосіб ведення бізнесу ТОВ «Хорольський завод дитячих продуктів харчування».

 

Copyright 2017. Create by D-Art Studio. All rights reserved.