Етнофестиваль "ЗБЕРЕМОСЯ, РОДЕ!"
#ETHNO #fest #Ukraine #Poltava

Генеральний паливний партнер фестивалю "Зберемося, Роде!" мережа АЗС "Автотранс"

Генеральний паливний партнер фестивалю

Компанія «Автотранс» – це підприємство, яке крокуючи в ногу з часом та постійно вдосконалюючись , рухається вперед. Ми використовуємо найновітніші технологічні досягнення, множимо їх на досвід тривалої роботи і з впевненістю дивимося у майбутнє. Ми будуємо взаємовигідні відносини з клієнтами, максимально задовольняючи їх потреби та запити, пропонуючи найкращі рішення, що  дають змогу підвищити ефективність їх праці.

На цей час ми пропонуємо лише якісний газ і паливо від провідних виробників України, Білорусі, Литви, Румунії, Казахстану, Росії. Прозорість і відкритість в роботі підприємства забезпечується тривалими надійними, перевіреними роками діловими зв’язками з провідними нафто і газопереробними заводами і компаніями.

Ми створюємо нові бази зберігання палива, придбаваємо і будуємо нові автозаправочні комплекси, розширюючи спектр послуг на ринку продажів і пропонуючи клієнтам якісну продукцію і високий рівень обслуговування.

Стратегічним напрямом діяльності компанії «Автотранс» є переобладнання автомобільного транспорту для роботи на скрапленому газі. В цьому напрямі компанія переймає передовий світовий досвід і впроваджує інноваційні проекти.

Наші ключові цінності, за якими працює компанія«Автотранс»:

Добропорядність – ми будуємо щирі відносини з клієнтами, персоналом і партнерами, оскільки вважаємо, що бізнес – це перш за все відносини між людьми;

Простота – ми твердо віримо, що все геніальне – просто, тому намагаємося полегшувати життя нашим клієнтам і не ускладнювати роботу компанії, ми не сприймаємо «змін заради змін»;

Ідейність – у нас є власні тверді принципи і переконання, які складають фундамент нашої діяльності і життя, ми впевнені, що бізнес – не бездушна гонка за грошима;

Гнучкість – ми швидко адаптуємося до нових умов і готові іти назустріч побажанням клієнтів і партнерів і вважаємо, що в сучасному мінливому світі по іншому бути не може.

 

Copyright 2017. Create by D-Art Studio. All rights reserved.